Terug naar Nieuws

Vrijwilligerscommissie deelt informatiebrief uit

Gepubliceerd op:
Vrijwilligerscommissie deelt informatiebrief uit

Gelukkig beschikt onze vereniging al over een aanzienlijk aantal vrijwilligers. 

Onze vrijwilligers, het fundament van onze vereniging, zorgen ervoor dat wij onze activiteiten betaalbaar kunnen aanbieden. Wij streven naar meer vrijwilligers, omdat vele handen licht werk maken. Met ieders hulp wordt de vereniging sterker en kunnen we nog meer leuke activiteiten organiseren!

Twee jaar geleden heeft onze vrijwilligersactie 80 nieuwe vrijwilligers opgeleverd. Een enorm succes waar wij als club zeer tevreden op terug kijken. Binnenkort zullen wij de leden die destijds niet benaderd zijn ook vrijwilligers werk aanbieden. Wij hebben een aantal werkzaamheden geïnventariseerd waar wij hulp bij kunnen gebruiken. Met deze taken kunnen wij samen met jouw de vereniging boeiend houden. Taken die plezierig zijn, die je samen met anderen uitvoert, die goed te doen zijn én die soms maar één keer hoeven te gebeuren. Wij gaan graag samen met jou op zoek naar taken die leuk zijn en bij jouw interesses passen. Ook voor leden die beperkt tijd hebben, zijn er voldoende mogelijkheden.

Een greep uit de mogelijke taken is:

  • - Speaker zijn tijdens een thuiswedstrijd.
  • - Cadeaus in pakken van het jaarlijkse Sinterklaasfeest.
  • - Het schrijven van een persberichtje.
  • - Ploegleiding zijn bij een zwemwedstrijd van uw dochter of zoon.
  • - Mandarijnen inpakken voor onze jaarlijkse mandarijnenactie
  • - Lid zijn van de technische, activiteiten of sponsorcommissie.
  • - Baantjes tellen of lootjes verkopen tijdens de zwemvierdaagse.
  • - Klokkerscursus volgen om te klokken bij de zwemwedstrijd van uw dochter of zoon.

Bovenstaande is slechts een greep uit de mogelijkheden. Wij weten zeker dat wij ook voor jou iets geschiktst zullen hebben. Daarom zullen wij jou binnenkort persoonlijk benaderen om te kijken naar de mogelijkheden.

Maandag 27 mei deelt de vrijwilligerscommissie de nieuwe informatiebrief uit waarin staat dat wij zo veel mogelijk leden persoonlijk benaderen.

Vrijwilliger zijn bij onze vereniging is altijd plezierig. Wij waarderen de inzet van onze vrijwilligers ontzettend. We hopen daarom dat ook jij deel uit wilt maken van ons vrijwilligersteam!

Alvast bedankt voor je positieve reactie!

Namens de Vrijwilligerscommissie,
Christa Kuiper, Marianne Keen, Joffrey Kaijser, Myrthe Nachbahr en Judith Muijsers.

 

ZC Borger goed vertegenwoordigd in Coevorden

ZC Borger goed vertegenwoordigd in Coevorden
Eerste wedstrijd 25-50 m in Coevorden, ZC Borger goed voor 25 nieuwe persoonlijke records!
 

Rowan Keen behaald een zilveren medaille op het Open Nederlands Kampioenschap

Rowan Keen behaald een zilveren medaille op het Open Nederlands Kampioenschap
Zwemclub Borger startte op vrijdag het Open Nederlands Kampioenschap met twee zwemmers, Dionne Salomons (Gasselternijveen) en Rowan Keen (Klijndijk).